Виготовлення кам’яної підлоги

Кам’яна підлога – виріб із природного матеріалу

Для створення якісного покриття для підлоги компанія MG-Stone пропонує кам’яну підлогу з натуральної породи мінералу. Останнім часом у дизайні та оформленні інтер’єру спостерігається прагнення підкреслити екологічність матеріалів, що використовуються. За ступенем зносостійкості та міцності незмінним лідером є мармур чи граніт. Майстри компанії готові створити оригінальні малюнки, мозаїку, складаючи кілька видів каменю або викласти в єдиному стилі.

Кам’яна підлога в Одесі – особливості фактури та властивості матеріалу

Покриття для підлоги з мармуру буває наступних видів:

 1. Укладання з художніми та декоративними елементами.
 2. Готові панно з мармуру.
 3. Оздоблення покриття мармуровою облицювальною плиткою.
 4. Укладання слябами з мармуру.

Перш ніж купити кам’яну підлогу, зверніть увагу на унікальні якості натурального матеріалу:

 1. Мармур – екологічний та гігієнічний мінерал, тому що не має у складі шкідливих домішок, при нагріванні не виділяє токсичні речовини у навколишнє повітря.
 2. Дезінфікує атмосферу у приміщенні, не є сприятливим середовищем розмноження бактерій.
 3. Камінь є матеріалом, що дихає, відносно зберігає тепло або прохолоду в будинку.
 4. Кам’яна підлога в Одесі – унікальний спосіб внутрішнього оздоблення, при якому камінь лягає на дивовижні неповторні візерунки.
 5. Практичний мінерал, під який укладають теплу підлогу. Мармур жаростійкий камінь, який не змінює фізико-хімічних властивостей залежно від зміни температури експлуатації.
 6. Створюючи покриття для підлоги, клієнти можуть бути впевнені, що конструкція витримає будь-які види навантажень, інтенсивність експлуатації.
 7. Відновлення блиску відбувається після переполірування. Термін зношування матеріалу обчислюється сотнею років.

Сляби чи слеби з мармуру – це величезні плити розміром 2*3 метри. Вирізуючи та укладаючи в особливій послідовності, роблять дуже цікаві нестандартні малюнки. Мармурове панно створює художник-декоратор. Даний вид підлогового покриття найдорожчий, тому що майстер працює окремо над кожним елементом мозаїки, а потім проводиться масштабна робота з укладання фрагментів великого візерунка.

Послідовність укладання мармурової плитки включає наступні етапи: створення каркаса, з’єднання плитки за допомогою клею при монтажі на решітку. Каркас роблять із блоків і стійок, як сполучну речовину використовують клей або розчин.

Фірма MG-Stone пропонує різні вироби з каменю, що відрізняються винятковою якістю виконання. Під замовлення клієнта майстри компанії виготовляють такі вироби з натурального міцного мінералу:

 1. Щаблі та сходи.
 2. Підвіконня.
 3. Каміни.
 4. Стільниці.
 5. Барні стійки.
 6. Облицювальну плитку.
 7. Панно.
 8. Ганок.
 9. Стіни.
 10. Стійки ресепшн.
 11. Фасади.
 12. Цоколі.
 13. Бруківку та бордюри.

Рекомендуем посмотреть в каталоге фотографии готовых работ, где разные изделия из природного камня выложены красивыми узорами с использованием разных цветовых комбинаций. При потере привлекательности мраморного пола можно заказать переполировку или реставрацию. Формирование цены на изготовление и монтаж мраморного пола происходит с учетом следующих факторов:

 1. Розміри приміщення, від яких залежить витрата матеріалу.
 2. Тип мармуру.
 3. Вид обробки.
 4. Вибраний вид мармурової композиції – панно, плитка, мозаїка, слеби.

Мармур здатний підтримувати комфортну температуру в приміщенні в період літньої спеки, а взимку не поспішає пропускати тепло з дому. Зносостійкість мінералу немає рівних показників в інших альтернативних виробів, а вид відполірованої блискучої поверхні нікого не залишить байдужим.

 

Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed