Обирати виріб, а тим більше пам’ятник завжди складно: матеріал має бути якісний та надійний, повинен відповідати побажанням замовника та ціна бути адекватна. Нашому магазинові вдається поєднувати ці три вимоги. Тому замовити та купити пам’ятники у Чорноморську вдається досить швидко та з мінімальними затратами часу. До кожного замовлення та консультації підходимо індивідуально, щоб хоч трохи полегшити цей складний період втрати.

Пам’ятники (Чорноморськ, Одеса) – у чому перевага натурального каменю?

Пам’ятник – це скульптурна споруда, яка призначена для увічнення пам’яті людей, подій, об’єктів, іноді тварин. Ритуальні пам’ятники ‒ це скульптури для пошани предків, які служитимуть багато років. Такі меморіали мають бути прості у догляді, надійні та якісні. Найкраще цими параметрами володіють вироби із натурального каменю, тобто граніту, мармуру чи оніксу. Екологічні, не шкідливі для людини та навколишнього середовища ці природні натуральні камені не несуть в собі штучних речовин. Головними їхніми перевагами є:

 • довговічність ‒ при впливі атмосферних опадів стоятимуть понад 300 років (на них не впливають хімікати);
 • зносостійкість ‒ витримує постійний та короткостроковий тиск, поверхня не кришиться;
 • вологостійкість ‒ структура не пориста, тому пам’ятники захищені від впливу води, утворення плісняви чи грибка;
 • натуральні відтінки та візерунки залежать від складу мінералів;
 • легко переносять атмосферні перепади температури.

Обробка натуральних матеріалів проводиться легко та надається бажана форма. Реставраційні роботи не потрібні, відшліфовані та відполіровані пам’ятники довго зберігають блиск. Напис чи портрет на поверхні буде чіткий та не вигорить з часом, не пошкоджується на відкритому повітрі. Менеджери магазину більш детально вас проконсультують, дадуть відповіді на всі ваші питання, розкажуть важливі деталі.

Купити пам’ятники (Чорноморськ, Одеса) ‒ тільки у нашому магазині

Різноманітність ритуальних монументів представлена в онлайн-каталозі, підберете серед них потрібне. У нас представлено пам’ятники для різних релігій – ісламу, іудаїзму та християнства. Врахувавши всі побажання та зауваження знайдуться меморіали мінімалістичні лаконічні вироби, так і химерні та багатоелементні.

Ми допоможемо з вибором та замовленням пам’ятника, дослідимо склад ґрунту та чи придатний до встановлення. Монумент з граніту чи мармуру не рекомендується встановлювати раніше ніж через рік після поховання, а для надійності варто провести вивчення щільності ґрунту. Наші менеджери-помічники дадуть відповіді на всі ваші питання та допоможуть обрати найкращий варіант. Зв’язатися з нами ви можете за номером телефону, поштою чи в нашому магазині.

Контакти
Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed