На Єврейському кладовищі меморіал, надгробок чи пам’ятник – це символ втраченого життя. Пам’ятники ‒ це особистісний об’єкт, тому шукають постачальника з надійною репутацією на ринку, читають відгуки та довіряють виготовлення. Ми не робимо надгробки комерційно-серійними продуктами, не працюємо на конвеєрній стрічці. Виробляємо індивідуально з елементами ручної роботи.

У виготовленні єврейських меморіалів та пам’ятників є одна особливість – літери та символи на івриті. Розуміємо аспекти та шануємо традиції єврейських пам’яток, тому продовжуємо розвивати будівництво. Маємо великий вибір стандартних стилів та дизайнів надгробків та пропонуємо у MG-Stone. Замовлення єврейських пам’ятників у нас ви не сумніватиметесь у якості та надійності виробу.

Однією із наших спеціальностей – є єврейські надгробки. За вашим побажанням можемо спроектувати та втілити в життя вашу індивідуальну вертикальну пам’ятку. Підбирається форма та стиль, з написом під будь-який дизайн за вашими побажаннями.

Як визначити цінність пам’ятника чи надгробка перед покупкою?

Завжди на вартість готового виробу впливає кілька чинників, а саме:

 • розмір та форма меморіалу;
 • якість та тип матеріалу;
 • технології нанесення зображення на надгробок.

Різниця у вартості пам’ятника може різнитися на порядок в залежності від індивідуальної особливості пам’яток.

Переважають пам’ятники з граніту, оскільки міцні, адекватна ціна та великий діапазон вибору кольорів – від сірого, чорного, червоного до рожевого, коричневого, зеленого та синього. Менший вибір кольорового гами у мармуру, тут лише білий та сірий колір. Елементами використовують бронзу для плоских маркерів та прикрас пам’ятників.

Натуральні камені, такі як граніт та мармур, мають різну якість та можуть не підходити для пам’яток на цвинтарі. Компанія MG-Stone на ринку вже не одне десятиліття, лише гарної якості пропонується граніт та мармур. Дизайнерські роботи вимагають лише найкращих елементів натурального каменю. При обранні варіантів пам’ятника неодмінно зверніть увагу на якість, обробку та дизайн, а також розмір.

Стилі пам'ятників

Пам’ятники можуть бути кількох стилів, а саме:

 • вертикальні ‒ різних стилів, форм і розмірів, забезпечуючи повний спектр творчих та індивідуальних творів мистецтва;
 • похилі ‒ проміжне положення між плитами та вертикальними пам’ятниками;
 • плити мають обмежений дизайн, оскільки мають меншу площу.

Похилі пам’ятники можуть бути одинарного чи подвійного розміру з персоналізованими символами або написами. Плити лежать на одному рівні із землею, їх часто важко знайти на цвинтарі.

Де купити єврейський надгробок?

Ми пропонуємо надгробні камені, надгробки, пам’ятники вертикальні, похилі чи плити, а також надгробні покажчики гарної якості за розумними цінами. Щоб замовити єврейські пам’ятники в Одесі, зв’яжіться з одним із наших представників для отримання більш детальної інформації.

Контакти
Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed