Особисто працюємо з усіма клієнтами, щоб створити індивідуальний дизайн меморіалу. Наша команда штатних художників та кваліфікованих майстрів втілює оригінальний дизайн у реальність. Працюємо в меморіальній індустрії кілька десятків років і обслуговуємо наших клієнтів на високому рівні. Ми проектуємо меморіальні пам’ятники для Другого міського цвинтаря. Наші досвідчені майстри втілять унікальний дизайн та створюють справжні шедеври.

У нас є меморіальний виставковий зал та виробниче підприємство, які найбільших та добре обладнаних у регіоні. Переглянути підбірку готових надгробків та цвинтарних пам’ятників можна у розділі «Портфоліо» на сайті нашого інтернет-магазину. Представлено безліч кам’яних стилів, форм, кольорів, а також написів, гравюр та епітафій. Маємо ряд профільних нагород постачальника пам’ятників, MG-Stone виконує свою місію – допомагати людям.

Як визначитися із видом пам’ятника?

Найперше визначитися із матеріалом для пам’ятника. Зазвичай виготовляють із граніту, мармуру чи бронзи. Найпоширеніший матеріал – граніт, доступний у багатьох кольорах та відтінках і є найміцнішим із усіх можливих. Пам’ятники з мармуру, зазвичай, білого або сірого кольору. Мають один недолік, з часом зношуються через вплив навколишнього середовиша. Бронза ‒ це коричневий метал, виготовлений людиною, який використовується для плоских маркерів та статуй.

З використанням сучасних технологій художник по меморіалах може створювати пам’ятники різних стилів, форм та розмірів. Найпоширеніші приклади:

 • плити ‒розміщуються урівень з землею;
 • похилі надгробки розташовуються не надто високо над землею, при цьому тильна сторона каменю на кілька сантиметрів вище від передньої;
 • традиційний вертикальний пам’ятник ‒ це надгробок із двох частин, що складається з монумента та основи;
 • бронзові пам’ятники зараз доволі затребувані, виконані з бронзи, мають гранітну основу.

Перед покупкою будь-якого пам’ятника проконсультуйтеся з адміністрацією Другого кладовища Одеси, щоб переконатися, що встановлення надгробка не порушує норм та правил.

Де купити пам’ятник на Другому міському цвинтарі?

Якщо ви бажаєте спроектувати пам’ятник? Зателефонуйте за номером гарячої лінії (067) 710-67-67, зверніться до офісу за адресою: Одеська обл., Овідіопольський р-н., с.Петродолінське, 26 км. траси Одеса ‒ Рені. Для більшої зручності завітайте на наш сайт інтернет-магазину, залиште заявку і менеджер з вами зв’яжеться. Для початку треба визначитися з бюджетом. Цінова політика залежить від якості матеріалу, форми, розміру, дизайну, напису та персоналізації пам’ятника. Кошторис пам’ятнику залежно від різних стилів та кольорів. Телефонуйте і ми допоможемо обрати пам’ятник, який найкраще втілить вашу ідею в камені про пам’ять дорогої людину.

Контакти
Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed