Ми завжди намагаємось зберегти пам’ять про близьких нам людей, які покинули наш світ. Останнє, що можливо для них зробити це увіковічити пам’ять про них і придбати пам’ятник. Фото можуть загубитись, файли стираються, а викарбуване зображення на камінні залишиться надовго. Наша компанія MG-Stone є виробником найкращих виробів з каменю і саме у нас ви зможете замовити пам’ятники в Одесі (Київський район) за найвигіднішими цінами та гарної якості.

Особливості виробів з каменю

Ми пропонуємо високоякісний матеріал з якого будуть в майбутньому вироблятися пам’ятники.

Граніт – натуральний камінь, водостійкий, стійкий до впливів навколишнього середовища, гарно піддається шліфовкам, малюнки нанесені на вироби з цього каменю довго не втрачають чіткого зображення.

Мармур – благородний камінь. Це одна з найміцніших порід, яку використовують для створення ритуальних скульптур. Однією з особливостей виробів з мармуру – термостійкість. Він не змінює свій вигляд від дії високих температур, також є стійким до вологи. Якщо вам потрібно придбати в Одесі (Київський район) надгробні плити або пам’ятники з мармуру або граніту заповнюйте заявку на нашому сайті.

Можемо запропонувати виготовити ексклюзивні скульптури за вашим ескізом. Такі вироби вимагають багато часу, адже це повністю ручна робота, але ви точно будете задоволені результатом.

Також наша компанія пропонує різноманітні вироби для декору вашого дому: каміни, стільці, підвіконня, стіни і фасади, плитка, сходи і багато іншого.

Встановлення пам’ятників та скульптур

Наша компанія займається не тільки виробництвом пам’ятників і скульптур, але і надаємо послуги їх встановлення (монтажу). Ми піклуємось про наших клієнтів і тому допомагаємо увіковічнити пам’ять їх рідних і якісно встановити вироби із граніту та мармуру.

Від якісної установки і монтажу залежить, як довго виріб буде стояти не деформуючись не просідати у ґрунті. Вага його досить велика тому потрібно обов’язково підготувати землю, утрамбувати, позбутися не бажаного коріння рослин, вирівняти. Потім спеціалісти роблять відмостку із залізобетонних блоків, та заливають траншею. І тільки після цього встановлюють надгробник, тумби і сам пам’ятник.

Якщо Вам необхідно встановити пам'ятник в Одесі (Київський район) будемо раді допомогти в цьому.

Замовити пам'ятники в Одесі Київський район

Замовити пам’ятники, надгробники, кам’яні лавки, інші ритуальні вироби в Одесі (Київський район) ви можете зробивши попереднє замовлення на нашому сайті. Ми надаємо послуги доставки виробів, встановлення та монтажу, виклику менеджера на місце встановлення пам’ятника, монтажу виробів з натурального каменю.

Контакти
Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

  • Weekdays
    9:00 - 17:00
  • Saturday
    9:00 - 17:00
  • Sunday
    Closed