Правильний вибір пам’ятника в Мирному (Одеса) ‒ це спосіб увіковічнити пам’ять дорогої людини, що пішла від нас. Підшукати ідеальний пам’ятник не так просто. Його дизайн повинен віддзеркалювати особистість людини та служити світлим нагадуванням про неї. Найпершим завданням підготовки є визначення бюджету, вибір правильного матеріалу та дизайну пам’ятника. А найважчим та найклопіткішим є вибір авторитетного виробника на ринку України, це спростить процес вибору надгробка.

Типи пам’ятників:

Головним є вирішення тексту, що буде використовуватися. Кожна буква тексту має значення, коли йдеться про надгробок. Розмір, шрифт тексту суттєво впливає на результат оформлення надгробка.

Нижче наведемо найпоширеніші типи пам’ятників в Мирному (Одеса) за найвигіднішою ціною:

 • вертикальні пам’ятники – найбільш традиційний вид надгробків. Їх виготовляють із граніту, вапняку чи мармуру;
 • горизонтальні надгробки, як правило, виготовляються з граніту. Різноманітність кольорів та відтінків, різних технік обробки, матеріалів та розмірів.

Де купити пам’ятники в Одесі?

Наша компанія спеціалізується на створенні красивих та позачасових гранітних надгробків
і пам'ятників для близьких. Ми розуміємо, що надгробок – це більше, ніж просто
маркер - це данина прожитого життя і нагадування про неминучий вплив цієї людини на світ.
Ось чому ми прагнемо виробляти тільки якісні гранітні вироби, приділяючи особливу
увагу майстерності та уваги до деталей.
Матеріали, що використовуються для виготовлення надгробка, є головним фактором. Оскільки саме вони впливають на візуальні властивості завершального дизайну та варіантів розміщення. Довговічність натурального каменю вимірюється не роками, а тисячоліттями і відповідно надійність надгробка виконаного з натурального граніту буде поза конкуренцією.

Нижче зазначимо деяка прикладів найпоширеніших матеріалів для надгробків, які можете обрати:

 • Граніт ‒ цей матеріал легко адаптуються, має підвищену міцність, вирізняється обробкою та кольоровими варіантами. Є кращим матеріалом для надгробків через свою міцність та естетичну привабливість;
 • Білий мармур ‒ природний матеріал із унікальною сіркою та синьою зернистою текстурою. Через підвищену крихкість його не можна розміщувати у вологих умовах;
 • Травертин ‒ декоративний матеріал, який використовується лише для оздоблювальних робіт та оформлення барельєфів;
 • Кварцит ‒ це осадова або магматична порода, яка є сплавом піску та різних мінералів. Тяжко знайти схожість мінералу з різних кар’єрів;
 • Онікс ‒ характеризується незвичним оригінальним забарвленням з білими та коричневими смужками різної товщини.

Руйнування пам'ятників з натурального каміння відбувається дуже повільно протягом десятків і сотень років і пов'язане лише з терміном експлуатації будівельних матеріалів (клей, цемент та інші).
Наші менеджери зможуть втілити ваші найнеймовірніші побажання, а також запропонують своє бачення оформлення останнього притулку вашої близької людини. Вартість пам’ятників залежить від розміру, кольору матеріалу, вартості дизайну та установки. Компанія MG-Stone гордиться тим, що допомагає вам вшанувати пам’ять своїх близьких за допомогою гранітних надгробків найвищої якості у регіоні. Щоб замовити пам’ятники у Мирному в Одесі, завітайте на наш веб-сайт, де побачите нашу вибірку гранітних пам’ятників.

Контакти
Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed