Замовити пам’ятники на Новодолинському цвинтарі Одеси можна у нашій компанії MG-Stone. Пам’ятники ‒ це надійний та унікальний спосіб згадати життя дорогої людини. Вони виступати як нагадування про померлого і надають місце для зустрічі друзям і родичам. Де вони можуть роздумувати про свою втрату та скорботу. Ми допоможемо вам знайти ідеальний пам’ятник для важливої людини, ми створюємо короткий посібник з вибору пам’ятника.

У чому різниця між надгробком та плитою?

Надгробок ‒ це вертикальний пам’ятник, який позначає місце поховання людини. Містить особисту інформацію, таку як ім’я, дату народження та смерті, а також цитату чи висловлювання. Плита ‒ це є плоска табличка, яка розташовується на кам’яній основі (ви можете прочитати її тільки стоячи). Менший за розміром варіант меморіалу, зазвичай його розміщують на певних ділянках кладовища.

Найкращі матеріали

В залежності від ваших особистих уподобань, ви можете використовувати кілька різних матеріалів для надгробка. Нижче представляємо матеріали, що найчастіше були використані для виготовлення пам’ятників на Новодолинському цвинтарі (цінова політика залежить від виду каменю):

 • граніт – це найпопулярніший матеріал для надгробків, міцний та довговічний. На цвинтарі дозволяється використовувати лише неполірований граніт;
 • мармур – білий мармур популярний матеріал для пам’ятників через свою природну красу.
 • вапняк ‒ в Одесі можна знайти різні види вапняку, хоча цей матеріал не такий міцний, як граніт або мармур.

На цвинтарі діє ряд правил та положень, коли йдеться про варіанти пам’ятника, особливо про матеріали. Тому обов’язково порадьтесь з адміністрацією, перш ніж обирати будь-які види пам’ятників.

Де купити пам’ятники на Новодолинському цвинтарі?

Надаємо нашим клієнтам високоякісні пам’ятники за доступними цінами, це завжди було основним напрямком нашої діяльності. Наші професійні художники зроблять усі художні написи та роботи. Пропрацюють дизайн вашого меморіального цвинтаря, пам’ятника, гравюри. Компанія MG-Stone, заснована на турботі та співчутті, пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми спеціалізуємося на проектуванні, розробці та виробництві ексклюзивних пам’ятників з натурального каменю на замовлення для сімей, громадських груп та організацій.

Ідеї кожного нашого клієнта отримують персональну увагу з боку нашої команди експертів, яка перетворить їх на шедеври мистецтва. Ознайомитися з переліком наших послуги, які ми надаємо, ви можете на сайті інтернет-магазину. Придбати пам’ятники Новодолинському кладовищі в Одесі найзручніше зв’язавшись з нашими менеджерами. Менеджери нашої команди особисто розкажуть вам про варіанти дизайну по телефону (097) 644-22-85 або в нашому офісі.

Контакти
Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed