Компанія MG-Stone пропонує якісні пам’ятники з натурального каміння за привабливими цінами. Замовити пам’ятники в Одесі ви зможете в нашому інтернет-магазині. Наша компанія уже більше сорока років виготовляє пам’ятники та інші вироби з натурального каміння.

Ви зможете замовити пам’ятники і надгробник нестандартних розмірів, з різних видів натурального каміння. Ми врахуємо всі ваші побажання та зробимо виріб за індивідуальним ескізом. Наші спеціалісти виконують різку каміння на високотехнологічному обладнані, тому ви можете бути впевнені, що якість виконання буде досконала.

Якщо ви придбаєте пам’ятник в Одесі то отримаєте якісний виріб який проходить строгий контроль якості.

Особливості пам’ятників

Дуже важким моментом у житті кожного є втрата близької людини. Кожному з нас хочеться гідно провести в останню путь рідних гідно і звичайно після їх смерті залишити пам’ять про них. У цьому допоможе Вам наша компанія. Якщо виникла потреба купити пам’ятник в Одесі наші спеціалісти допоможуть підібрати достойні вашої уваги вироби з натурального каменю. І Ви з нашою допомогою зможете увіковічити пам’ять про рідних серцю людей.

Ми пропонуємо вироби з натурального каменю зокрема: гранітні і мармурові пам’ятники, кам’яні колони, каміни, підвіконня, бордюри, надгробні плити.

Надгробні пам’ятники нашого виробництва будуть довго зберігати пам’ять про ваших близьких людей. Вони довговічні, піддаються шліфуванню. Для таких виробів не потрібно спеціальних засобів за їх доглядом. Нанесені зображення довго зберігають свій колір десятки років та не потребують реставрації. Це дуже важливо, адже завдяки цьому Ви зможете зберегти та зафіксувати обличчя людей дуже надовго. Звертайтесь до наших спеціалістів і вони допоможуть Вам купити пам’ятник в Одесі гарної якості.

Особливості вибору пам’ятників

Хто хоч раз бачив вироби з натурального каменю, той одразу зрозуміє, що ідентичних йому уже знайти не зможе. Вони всі різні і всі вражають своїм неповторним малюнком. Ми пропонуємо ексклюзивні, унікальні пам’ятники в Одесі. Гранітні, меморіальні, хрести, бетонні пам’ятники, стандартні, подвійні, дитячі – і це не весь список ритуальних виробів, які ми пропонуємо придбати в Одесі. Наші спеціалісти працюють не тільки з високотехнологічними станками, але і виконують ручну роботу, що надає виробу особливої глибини кольору. За бажанням можлива обробка каменю спеціальними засобами, які захищають пам’ятник від впливу навколишнього середовища.

Купити пам’ятник в Одесі

Наш магазин пропонує вироби в сфері ритуальних послуг. У нас ви зможете купити найкращі пам’ятники в Одесі. Телефонуйте за вказаним номером на сайті і наші спеціалісти допоможуть Вам зберегти пам’ять про ваших близьких людей.

Контакти
Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

  • Weekdays
    9:00 - 17:00
  • Saturday
    9:00 - 17:00
  • Sunday
    Closed