Коли обираєте пам’ятник для близької людини, ви думаєте, щоб він мав передавати? Передавати – почуття та емоції чи смуток та тугу за рідною людиною. Уже з часом приходять думки про практичність та довговічність пам’ятника. Це вибір на десятиліття, що має зберігати свій первозданний вигляд, бути надійним та не приносити клопоту. Маємо в наявності безліч заготовок моделей, які можна замовити пам’ятники в Суворовському районі Одеси. Проконсультуємо вас з обранням пам’ятника та трансформуємо цей процес в максимально комфортний.

Який матеріал краще обрати для пам’ятника?

Однією з ознак є висока міцність матеріалів, які обирають для ритуальних монументів. Вироби з натурального каменю, а саме граніт та мармур, посідають чільне місце при виборі. Пам’ятники ‒ Суворівський район (Одеса) виготовляються саме з цих матеріалів. Головними їхніми перевагами є:

 • стійкість до механічного впливу ‒ відсутність будь-яких пошкоджень;
 • величезна палітра кольорів, які виглядають акуратно;
 • стійкість до вологи ‒ вода не проникає всередину, не псує, не руйнує структуру;
 • довговічність ‒ натуральний камінь служить понад 300 років не втрачаючи вигляду;
 • термічна стійкість ‒ це пожежобезпечний матеріал, витримує величезну температуру, переносити перепади температури;
 • можливість надати будь-якої форми.

У фірмовому каталозі пам’ятників є чимало готових варіантів, з яких можете обрати один чи скомбінувати під індивідуальність людини. Уважно підходячи до кожного клієнта намагаємося все врахувати та спростити цей не легкий процес. Менеджери компетентно підійдуть до питання обрання форми, кольору та фактури пам’ятника врахувавши ваші побажання.

Природній натуральний камінь – тяжкий матеріал, тому встановлення рекомендується не раніше як через рік після поховання, краще осядеться ґрунт. Структурність (зернистість) каменю впливає на малюнок пам’ятника –яскраво-сірий, жовтуватий, рожевий, червоний чи зелений відтінок. Відшліфовані та відполіровані вироби довго зберігають блиск та природну текстуру. У догляді такі пам’ятники не вибагливі, легко очищаються водою чи миючим засобом.

Замовити пам’ятники ‒ Суворовський район (Одеса)

На сайті інтернет-магазину MG-Stone маєте можливість замовити пам’ятники будь-якої конфігурації та кольору. А також пам’ятники для різних релігійних конфесій. Ціни на пам’ятники у Суворовському районі Одеси вас втішать, виготовлені з матеріалів гарної якості. Також ми пропонуємо послуги доставки, встановлення, демонтажу та монтажу пам’ятника, благоустрою території навколо нього.

За консультацією та більш детальною інформацією по тарифах та умовах можете звернутися до наших менеджерів чи ознайомитися у меню нашого сайту. Проконсультувати вас щодо типу ґрунту на місці встановлення монумента та підібрати відповідну основу під нього. Ми надаємо найкращий сервіс якщо ви купляєте пам’ятники у нас!

Контакти
Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed