Пам'ятники більші за інші надгробки і являють собою вражаюче видовище на будь-якому цвинтарі. Компанія MG-Stone пропонує широкий вибір стандартних стилів та дизайнів монументів та надгробків. Ми займаємося проектуванням та виготовленням вертикальних пам'ятників в Одесі для Таїровського цвинтаря. Розробляємо зразки будь-якої форми та стилю, з унікальним та неповторним дизайном.

Працюємо з типовими та унікальними замовленнями та виготовляємо за запитом клієнта:

 • Прості надгробні камені із зазначенням імені померлого та дат життя;
 • Вертикальні пам'ятники на індивідуальне замовлення - справжні шедеври ритуальної скульптури.

Щоб докладніше ознайомитися з нашими роботами, перегляньте деякі з наших пам'ятників для кладовища Таїровського в Одесі в розділі портфоліо.

Який тип пам'ятника кращий?

Вибір пам'ятника залежить від багатьох факторів. На деяких цвинтарях можна встановлювати лише певні типи монументів. Певні види надгробків також популярні у певних регіонах країни. Наприклад, гранітні пам'ятники для могил краще витримують вплив солоних бризок, тому вони зазвичай популярніші на морському узбережжі. Культура також відіграє у процесі прийняття рішень. Багато споживачів схильні слідувати традиціям, закладеним їхніми попередниками.

Іноді рішення зводиться до особистих переваг, але незалежно від того, як воно було прийнято, важливо розуміти, які варіанти доступні, коли йдеться про різні типи надгробних покажчиків. Незалежно від типу меморіалу, який вибирає сім'я, його дизайн повинен відображати особистість померлого та спосіб його життя. Меморіал не тільки назавжди увічнює пам'ять коханої людини, але також допоможе майбутнім поколінням дізнатися про своїх предків.

MG-Stone з гордістю пропонує якісні пам'ятники та меморіали за доступними цінами. Ми маємо великий вибір пам'ятників у нашому похоронному бюро, але ми можемо допомогти вам створити індивідуальний дизайн, який вам сподобається. Ми працюємо, щоб створити ідеальний дизайн і гарантуємо, що пам'ятник чи меморіал, який ви оберете, буде встановлено правильно. Ми з гордістю пропонуємо якісний граніт першого вибору різних кольорів. Перед виготовленням пам'ятника надсилаємо на ознайомлення макет клієнту.

Де купити пам'ятник на Таїровському цвинтарі?

Телефонуйте гарячою лінією (067) 710-67-67, щоб отримати додаткову інформацію про типи цвинтарних пам'яток, які ми створюємо, щоб увічнити пам'ять людини, місця або події. Для того, щоб замовити пам'ятники таїровський цвинтар, заповніть форму зворотнього зв'язку на сайті. Будемо раді відповісти на всі питання, допоможемо визначитися з вибором матеріалу і технологією нанесення зображення.

Контакти
Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed