Могильні пам’ятники та надгробки є пам’яттю-візиткою про дорогих людей, які залишили нас. Вибір необхідного пам’ятника для близької людини, що пішла в інший світ, є складним, але важливим завданням. Компанія MG-Stone кілька десятиліть працює на ринку та виготовляє унікальні пам’ятники з натурального каменю для Західного цвинтаря Одеси. Цінова політика нашої компанії є можливість дозволити собі їх. Найпростіший й економічний спосіб покупки надгробка у нас ‒ в результаті ви отримаєте саме той пам’ятник, який ви хотіли та переконаєтесь, що ваша покупка відповідатиме правилам цвинтаря.

Плоскі поховальні маркери займають менше місця ніж вертикальні надгробки, тому важливо завчасно узгодити місце для поховання та підібрати для купівлі надгробка разом із працівниками цвинтаря. Наша професійна команда надасть вам все потрібне для прийняття остаточного рішень щодо вашого плану.

Як вибрати та замовити пам'ятник для Західного кладовища Одеси?

Вертикальні пам’ятники, зазвичай розміщені на гранітній основі над могилами. Розширена мережа постачальників дозволяє нам пропонувати вам постійний великий асортимент граніту більшості кольорів та відтінків. Завдяки цьому ми готові забезпечити будь-який дизайн надгробку, якщо він відповідає правилам цвинтаря.

Розробляючи макет майбутнього монументального пам’ятнику слід враховувати:

 • розмір пам’ятника відносно місця поховання;
 • розташування пам’ятника на ділянці;
 • розмір фундаменту та пам’ятника;
 • матеріали, що будуть використовуватися.

Ми виготовляємо пам’ятники в Одесі для Західного цвинтаря відповідно всім вимогам та нормам.

Де купити пам’ятник на Західному цвинтарі?

Для створення монумента упокоєння використовується більше ніж гравіювання імені на камені. Немає нічого у двох екземплярах на землі, так і створення пам’ятника в одиничному варіанті. Встановлення пам’ятника на місці поховання – це данина пам’яті людині, що пішла від нас і залишила по собі світлий спогад. У компанії MG-Stone ми створюємо індивідуальні, оригінальні пам’ятники, що відображають справжню особу померлого. Пропонуємо вам гнучкі варіанти оплати наших послуг.

Наші професійні менеджери тісно співпрацюватимуть з вами, щоб допомогти відобразити історію людини, яку ви хочете розповісти. Переконаються, що вона задумка відображає особистість, релігійні чи культурні уподобання, а також врегулюють деталі, що пов’язані зі шрифтами, текстурами та квітами. можливі варіанти включення інших елементів, у тому числі портретів, гравюр, емблем, бронзових насадок, ваз та свічників чи лампадок.

Наші гарантії

Ми гарантуємо, що вироблений у нас пам’ятник витримати випробування часом. Ми безкоштовно замінимо будь-яку частину меморіалу, якщо вона потріскається або виявиться дефектною, з умовою, що це пов’язано з гранітом чи якістю виготовлення.

Контакти
Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed