Барельєф на пам’ятник

Компанія MG-Stone пропонує виготовити барельєф на пам’ятник за найнижчими цінами, доступними для мешканців Одеси та Одеської області. Майстри з увагою вислуховують та приймають заявки на індивідуальне виконання художнього рельєфного зображення на гранітній плиті. Обов’язкова умова такого декору в тому, що декорація виступає над стелою.

Виготовити барельєф на пам’ятник і віддати данину пам’яті покійній людині

На стеллі можна зобразити портрет покійного, квіти, лики святих, янголят, сімейний герб, свічки, вінки, голубів, розп’яття та інші символи, характерні для оформлення могильного місця. Барельєф на пам’ятник – тонка та складна робота, яка потребує досвіду, професіоналізму та майстерності. Тільки будівельних шпателів потрібно використовувати щонайменше п’ять штук. Серед іншого інструменту – столярні стамески, кондитерський шприц, скотч, скульптурні стеки, трафарети, скребки, кельма, наждачний папір, губка та фарби. Щоб стелла з виступаючим зображенням на згадку про покійну людину зберігала довго пристойний вигляд, не кришилася від перепаду температури, вітру, опадів, не розсипалася, необхідно дотримуватися технології і дотримуватися послідовності виконання обраної фігурки.

 1. Робота проводиться в майстерні, де підтримують температурний режим для правильного процесу загусання розчину, засихання готової роботи.
 2. Спочатку розводять суміш із цементу, клеючого складу, та інших компонентів – гранітної або мармурової крихти, композитного матеріалу.
 3. Другим етапом утворюють невеликі фрагменти барельєфу, що виступають над стелою.
 4. Формують основну форму малюнка.
 5. Роблять косметичні виправлення декоративного зображення.

Сушіння барельєфу вимагає декількох днів – процес застигання проходить рівномірно, по всій глибині плити. Це важливо, щоб волога виходила з нижніх шарів майбутнього пам’ятника з рельєфом, що дозволить уникнути подальшої появи тріщин, розсихання цільно литого зображення.

Барельєф на пам’ятник фірми MG-Stone

Компанія MG-Stone пропонує барельєф на пам’ятник купити з каталогу готових робіт, щоб не чекати на два-три тижні, необхідні для виготовлення рельєфного зображення. У нашій компанії можна замовити виготовлення відповідного зображення з іншого міста або країни, а також встановлення.

Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed