Бруківка гранітна

Компанія MG-Stone пропонує купити бруківку гранітну –міцний, надійний матеріал для укладання, який використовують в містобудуванні, мощенні вулиць, дворових територій. Унікальні властивості порода придбала завдяки наявності в структурі магматичного компонента. Для виготовлення фігурних форм використовують оброблений натуральний камінь, міцність якого перевищує сучасні синтетичні композитні суміші, бетон. Майстри фірми MG-Stone застосовують сучасні інструменти, пристосування для обробки матеріалу, використовують старовинні технології та досвід для створення гранітних плит високої міцності.

Бруківка гранітна – переваги і недоліки гірської породи

Універсальна порода має унікальну природну фактуру, завдяки чому вироби виглядають витончено та елегантно. Сировина представлена у вигляді пиляних, колото-пиляних фрагментів з «рваними» нерівними сторонами.

Бруківка гранітна має наступні має такі переваги:

 • Екологічно чистий матеріал.
 • Матеріал інертно ставиться до широкого діапазону температурних перепадів, капризам погоди, надмірної вологості, вогкості.
 • Володіючи високим коефіцієнтом твердості, гранітні бруски, цільні фрагменти не піддаються руйнуванню – стійко тримають форму, не утворюються подряпини.
 • Камінь піддається обробці, шліфовці – бруківка гранітна, ціна якої доступна жителям Одеси і всього регіону, підходить для мощення прибудинкової території.
 • Термін служби бруківки як матеріал для мощення обчислюють десятиліттями.
 • Процес мощення має технологію укладання каменю, коли матеріал без втрати властивостей можна переносити на нове місце.

Бруківка гранітна – купити в Україні якісний товар за доступну ціну

Компанія MG-Stone пропонує вам замовляти гранітну бруківку саме у нас. Гранітна бруківка для формування доріжок укладається на пісок, основу з бетону, суху піщано-цементну суміш. Ділянки доріг, де покладена бруківка, не потребують частих ремонтів. Матеріал дає унікальні декоративні та естетичні властивості. На відміну від штучних аналогів, гранітні бруски не вбирають вологу, воду, не змінюють з часом форму. Міцність і довговічність – головні переваги даного матеріалу.

Для того, аби купити гранітну бруківку саме у нас, пропонуємо зайти на нашу офіційну сторінку, та ознайомитись з широким асортиментом товарів. Ми пропонуємо високу якість за помірну ціну. На офіційній сторінці усі наші контакти. Звертайтеся, та ми обов’язково вам допоможемо.

Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed