Гранітна плитка

Компанія MG-Stone пропонує купити гранітну плитку – матеріал з унікальними властивостями міцності і довговічності. Гранітна плитка має гарний та стильний вигляд. Пласти і гірські шари магматичного походження утворилися мільйони років тому, весь цей час відбувалося ущільнення породи і вийшла гранітна порода високої щільності. У майстерні MG-Stone знають, як зробити гарний облицювальний зразок – гранітна плитка недорогий оздоблювальний елемент з каталогу готових до продажу виробів.

Гранітна плитка – ціна і зовнішні характеристики породи

Камінь використовують для облицювання фасадів будівель, роблять нарізку для пам’ятників, стел, квітників, скульптур, фонтанів, підбирають породу матеріалу під певних ландшафт. Гранітна плитка на кладовищі зустрічається дуже часто. Матеріал з граніту має такі характеристики:

 • Міцність на стиск 550 до 650 кг / см2. Відповідно для вологого і сухого стану.
 • Мінімальний показник поглинання вологи – 0,02%, відсоток стирання – до 1,5 см2 на м2.
 • Високе значення щільності, рівне – 3,4 г на см3.

Розрізняють за ступенем кристалізації три види матеріалу за величиною утвореного за роки ущільнення в гірській породі зерна – дрібнозернистий – до 2 мм, крупнозернистий – до 5 мм, середньозернистий – до 2,5 мм.

Ціна на таку плитку доступна тому, що третину складу займає кварц, що не впливає на якості, але робить виріб значно дешевшим. Граніт не боїться різких перепадів температури, дощу, вітру та снігу. Така плитка буде служити вам довго.

Навіть якщо у вашому регіоні підвищений рівень вологості, часто розмножуються шкідливі гриби, бактерії – на плитку це не подіє ніяк. Граніт – стійкий до шкідливих факторів матеріал. Окрім усього, він не боїться вогню. Ніяка пожежа не зможе пошкодити граніт.

Гранітна плитка в Києві – доступна ціна та висока якість

Наша компанія пропонує вам придбати гранітну плитку за вигідною ціною. Наш інтернет – магазин має широкий вибір товару. З усім асортиментом можна ознайомитись в онлайн – каталозі на нашій офіційній сторінці. Ми пропонуємо вам високу якість за доступною ціною.

Вулиця, двір, навіть цвинтар – гранітна плитка актуальна скрізь.

Майстри використовують виняткові декоративні властивості облицювального матеріалу, який позиціонується, як надійний та міцний. Наші консультанти знайдуть до кожного персональний підхід та гарантують якісне обслуговування. Вся контакти нашого магазину на офіційній сторінці.

Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed