Лампадки для кладовища

Лампадки – це світильники, в яких можна запалити вогнище. На кладовищі вони дуже доречні, бо там завжди вітряно. Вогнище завжди запалюють на могилі померлого родича або товариша, і лампадка допоможе вогню не гаснути.

Світильники бувають різного кольору та розміру. Світильник нагадує рельєфно вигнуту напівсферичну фігурку.

У підстави і до вершини форма декоративного стаканчика звужується. Світильник має правильну форму. Виготовляється лампадка з вогнетривкої пластмаси. Після виготовлення її прикрашають тематичним декором. Верхня і нижня частини захищені елементом з бляшанки.

Матеріали, з яких частіше виготовляють лампадки

Лампадка на кладовищі буває зроблена з різних матеріалів:

Пластик – у нашому інтернет магазині в онлайн – каталозі представлені недорогі моделі. Незважаючи на ціну, вони надійні та довго прослужать. Пластмасові моделі складаються зі склянки з гнітом і жерстяної кришки. Такі вироби щороку змінюють на нові перед ритуальними обрядами, церковними святами.

Металеві лампадки з міді . Надійні, красиві, але зустрічаються доволі нечасто. Дорожчі за пластикові, також довго вам прослужать.

Лампадки зі скляним стаканчиком – литі, красиво вигнуті, з декором форми мають гарний естетичний вигляд. В якості підстави використовують зносостійкий алюміній.

Лампадки з каменю – форма має вигляд, що нагадує храм, верхній купол вінчає хрестик. Вироби з каменю роблять циліндричної або шестикутної форми. Виходить міцна, зносостійка конструкція. Гарні та надійні вироби, які можна придбати в нашому інтернет – магазині.

Як правильно встановити лампадки на кладовищі

Залежно від конфігурації пам’ятника лампадки встановлюють:

 • Розташовують на розі квітника, прилеглого до балок пам’ятника.
 • При варіанті закритого квітника встановлюють на надгробній плиті.
 • У разі виготовлення подвійного пам’ятника – траурні світильники займають місце на тумбі між пам’ятниками.
 • Біля одиночного надгробки ставлять на вільне місце недалеко від пам’ятника.
 • Якщо біля могили заливають кам’яний цоколь, лампадку ставлять на один з стовпчиків.

Купити лампадки в Україні в нашому магазині

Де купити лампадку на кладовище в Одесі? Наш інтернет – магазин пропонує широкий вибір товарів. У нас ви зможете придбати лампадки з різного матеріалу. Все залежить від вашого смаку та можливостей. Купити лампадку на кладовище у нас ви зможете за вигідною ціною.

Клієнти, які звертаються до нас, мають такі переваги:

 • Широкий вибір товарів, можливість придбати лампадку з будь – якого матеріалу
 • Професійний підхід наших співробітників та якісне обслуговування
 • Доставка у любий куточок України

Ми пропонуємо якісні товари за вигідною ціною. Для того, щоб з нами зв’язатися, зайдіть на офіційну сторінку нашої компанії.

Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed