Столики і лавки

Ритуальні столики і лавки

Благоустрій місць поховання передбачає установку на території лавок, а також столів. В нашій ритуальної компанії ви знайдете оригінальні і стандартні рішення, в асортименті яких обов’язково буде передбачено відповідний варіант. Також ми готові розробити унікальні проекти спеціально для вас.

Ритуальні столики і лавки: особливості и переваги вибору

Устаткування ділянки, відведеної під поховання, столами і лавками, дозволяє не тільки упорядкувати територію, але і створити особливе враження. Основними перевагами установки столу і лавки на кладовищі є:

 • можливість організувати поминки: розкласти пригощання і напої для всіх бажаючих вшанувати пам’ять покійного;
 • установка квіткових ваз;
 • відвідування місця поховання в будь-який час;
 • забезпечення умов для відпочинку під час проведення робіт на території (благоустрій, розчищення, установка пам’ятника, фарбування огорожі і так далі).

У нас ви можете замовити столики і лавки на кладовище на замовлення або вибрати один з варіантів в каталозі готової продукції. Ми займаємося виготовленням цих елементів за оригінальними проектами, в тому числі який передбачає нестандартні розміри і вимоги. Перш ніж замовити вироби рекомендується виконати наступні дії:

 1. Провести виміри вільного простору на всій території місця поховання.
 2. Визначити кількість лавок (можна встановити з двох-чотирьох сторін столу або передбачити тільки одну лавочку).
 3. Визначити спосіб установки лавки і стола (на опорних стовпах, вкопані в землю).

Ми пропонуємо придбати всі необхідні атрибути для благоустрою могили. В наявності різні варіанти виробів за розмірами і комплектації. Столики і лавки на кладовищі обов’язково мають захисне покриття, що запобігає гниття і утворення цвілі, це значно подовжує термін служби.

Також в нашій компанії можна замовити столи і лавки за індивідуальними ескізами, з декоративними та іншими елементами. Найбільш поширені моделі з широким столом і двома лавками. Але кількість останніх завжди може бути скориговано за бажанням клієнта.

Наші вироби відрізняються привабливим зовнішнім виглядом, довговічністю. Всі металеві – покриваються фарбою для підвищень антикорозійних властивостей.

Ми пропонуємо конкурентоспроможну вартість столів і лавок, що виключає ризик невиправданих витрат. У нашому каталозі передбачені як дорогі, так і бюджетні варіанти. Також у нас можна замовити плитку для мощення доріжок і території місця поховання в рамках благоустрою. Додаткову інформацію можна отримати у наших компетентних фахівців.

Коли і як встановлюються лавки і столи

Немає строгих правил щодо терміну установки даних елементів. Іноді їх замовляють разом з пам’ятником і огорожею, в деяких випадках ними упорядковують до або після цього. Як правило, встановлюються столи і лавки в кілька етапів:

 1. Підготовка ям (траншей) під опорні стовпи.
 2. Укладання подушки на дно (для цього буде потрібно пісок і гравій).
 3. Бетонування підстав стовпів.

Такий варіант дозволяє забезпечити надійність установки елементів і виключає ризик їх деформації. Якщо вас цікавить ціна на столи і лавки за індивідуальним проектом, її попередньо розрахують наші співробітники після розробки ескізу.

Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed