Таблички на пам’ятник

Компанія MG-Stone пропонує для вас таблички на пам’ятник за доступними цінами. На табличках зазвичай пишуть інформацію про померлого – ПІБ, дата народження та дата смерті. Деякі люди ще пишуть прощальні слова. За допомогою прощальних слів висловлюють повагу, тепло та любов до померлої людини, а також почуття болю та скорботи. Наші майстри зможуть виконати будь – який запис, навіть самий складний за допомогою гравіювальних приладів. Майстри нашої компанії – справжні професіонали своєї справи.

Табличка на пам’ятник допоможе відобразити інформацію про дорогу людину

Ритуальні таблички на пам’ятники роблять з алюмінієвого листа, товщина якого 2 мм. За допомогою ножівки по металу вирізають необхідний розмір – пластину 150 * 195 мм. На кутах металевого листа (бляшанки), відступивши не більше 10 мм від краю, свердлять чотири 6-міліметрових отвори. Поверхню шліфують дрібнозернистим папером, а потім завершують процес за допомогою шліфувальної машинки. В результаті будуть видалені механічні дефекти, подряпини.

Для виготовлення якісної таблички на пам’ятники, ціна якої залежить від розміру, стилю виготовлення, використовують якісний матеріал. Виріб виготовляють передбачуваної та узгодженої з замовником форми.

Майстри компанії пропонують каталог готових зразків з табличками. Якщо ви хочете власний проект, ми готові виконати будь – яке ваше бажання. Процес виготовлення надгробної таблички, що прикріплюється на стелу, передбачає використання:

 • полімерної маси
 • кераміки
 • металу
 • мармуру
 • граніту.

Декорування написи роблять різними способами – напиленням, термічною або сублімаційною печаткою, ручним різанням, гравіюванням з використанням лазера, комп’ютера. Написи переносять за допомогою фрезерно-сублімаційних апаратів.

Остаточний дизайн і декор таблички доводять до готовності за допомогою лакування, полірування, шліфування, фарбування.

Таблички на пам’ятники купити в Україні

Саме у нас ви зможете придбати якісну табличку за помірною ціною. Ми реалізовуємо широкий вибір продукції. Після установки надгробних плит, огорожі, усадки ґрунту вибирають матеріал для таблички – мармур, скло, кераміку, граніт. Напис залишається надовго. Таблички з металу роблять їх алюмінію, латуні, металізованого пластика фрезеруванням, гравіруванням, металографіки.

Для того, щоб з нами зв’язатись, зайдіть на офіційну сторінку нашого магазину. Ми пропонуємо доставку у будь – який куток України.

Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed