Вазон з каменю

Наш магазин пропонує вазон з каменю в Україні для пам’ятника. Це важливий та актуальний аксесуар так як вам є куди ставити квіти, коли ви приходите на могилку. Тепер у вас є можливість приносити живі квіти, та відмовитись від штучних, які дуже шкідливі для довкілля. Вази нашого магазину представлені в різних відтінках та матеріалах виробу. Ви можете також замовити вазу разом з пам’ятником.

Особливості вибору

Наш інтернет – магазин пропонує широкий вибір товарів для вас. Ми пропонуємо вироби з натурального, природного каменю. Усі вазони можна підібрати за розміром та формою. Такі вазони дозволяють зберігати живі квіти довше, ніж зазвичай.

На вибір впливає розмір надгробка та його колір. Вазон не має сильно відрізнятись по кольору.

Коли ви обираєте вазон, зверніть увагу на довжину стебла. Вазон має вміщувати в себе не менше, ніж два букети. Вазон має вмістити в себе функції зміни та зливу води.

Потрібно обов’язково доглядати за вазоном. Взимку треба тримати вазу сухою. Вази можуть бути круглі та квадратні. За квадратними вазонами легше доглядати, в них легше змінювати воду, осушувати їх та вкривати поліетиленом. Квадратні вазони не накопичують у собі воду.

Як правильно встановити вазон

Ваза з каменю виконує дві основні функції:

 • Безпека
 • Декор

Її потрібно добре закріпити, щоб ніхто не зміг забрати. Для того, щоб встановити, треба прийняти до уваги деякі особливості:

 • Треба вибрати правильне місце
 • Вазон кріпиться за допомогою клею та штирю.

Купити вазу в нашому інтернет – магазині

В нашій майстерні можна купити вази з каменю вже готові. Можна замовити індивідуальне замовлення. Наші майстри зможуть виготовити вазон за вашим бажанням. Ми використовуємо якісні матеріали для виробів. Наші майстри використовують мармур та граніт для виробів. Якщо пам’ятник та городка вироблені із темних матеріалів, саме таким має бути і вазон, та навпаки.

Купити вазон з каменю в Одесі в нашому магазині вигідно, та клієнти отримують багато переваг, а саме:

 • Професійне обслуговування та персональний підхід для кожного клієнта
 • Вигідна ціна на вироби та можливі знижки для постійних клієнтів
 • Широкий вибір та різноманіття товарів з каменю
 • Можливість замовити виріб по власному проекту

Наші майстри – справжні професіонали своєї справи. Ми виконаємо ваше замовлення в будь – якій кольоровій гаммі. Гарно виглядає поєднання білого та чорного кольорів. Зазвичай вазони виконують у витриманій формі.

Якщо ви зробите замовлення в нашому інтернет – магазині, мі гарантуємо вам доставку в будь – яке місто України. Для зв’язку н нами заходьте на офіційну сторінку.

Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed