section-efbe90b

Загальні послуги

Виготовлення з каменю

На сайті інтернет магазину можна вибрати монтаж виробів з натурального каменю. Для цього слід оформити заявку. Передбачена установка на готову підставу з бетону. У цьому випадку ставиться армований блок, який повторює параметри квітника і постаменту. Додатково використовується 2-3 перемички, відлиті з бетону. Ці елементи дозволяють забезпечити жорсткість конструкції.

Підстава з бетону дозволяє розподіляти все навантаження. В результаті плита з граніту отримує хорошу точку опори. Завдяки підстави не відбувається завалювання монумента. Цей метод установки підходить для будь-яких погодних умов.

Заливка з бетону може використовуватися в різних регіонах. При бажанні підставу можна заховати в ґрунті. Згодом квітники не просідають і не схиляються. Бетонну заливку застосовують на ділянках різних розмірів. Вона підходить для квітників, що мають нестандартну конфігурацію. Ширина конструкції буває 10, 15, 20 см. Додатково проводиться її армування. Щоб стела височіла над поверхнею землі, потрібно зробити заливку більшої товщини.

Установка може здійснюватися на балки з бетону, на горизонтальні опори, на металеві штирі і подіум з бетону.

Переваги послуги

Крім установки пам'ятника виконується і благоустрій. Бур'яни можуть зіпсувати загальне враження від монумента. За один сезон трава може повністю закрити всю стелу. Простий комплекс робіт дозволить швидко привести територію в порядок.

Варіанти благоустрою залежать від способів установки. Якщо основа з бетону, можна поставити цоколь або бордюр по периметру. Для території застосовується засипка різними матеріалами - гранітної, мармурової крихтою або щебнем.

На піску можна покласти тротуарну плитку, а також посіяти квітник. Від особливостей установки залежить довговічність монумента. Монтажні роботи визначаються такими факторами:

 • Тип ґрунту на місці поховання.
 • Співвідношення матеріалів і розмірів з іншими частинами конструкції.
 • Кліматичні умови.
 • Дотримання технологічності процесу.

Грунт може бути різним. На деяких територіях він м'якший. В цьому випадку потрібно попереднє ущільнення. Після поховання повинно пройти якийсь час, щоб не сталося осідання надгробки. Для різних типів ґрунту застосовуються різні технології монтажу. Оптимальний час для установки - це весна або літо. Грунт повинен відтанути та просохнути.

В каталозі пропонується послуга встановлення пам'ятників в Одесі ціни на монтаж цілком демократичні. Професійні майстри виконають складні роботи в найкоротші терміни. Фахівці враховують тип ґрунту, кліматичні особливості, досвід і місцеві традиції.

Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed